Montáž a servis LPG a CNG zariadení Zvolen

Odborné poradenstvo

Odborné poradenstvo

Od počiatočnej komunikácie, poradenstva pri výbere toho správneho splynovača, po dohode pokračujeme samotnou montážou LPG a CNG na odbornej úrovni, vypísaním potrebnej dokumentácie potrebnej pre zápis LPG do osvedčenia. Následne Vám odovzdáme prerobené auto na LPG a CNG vrátane detailného zaškolenia obsluhy.
Poradenstvo s legislatívou ako je zápis LPG a CNG do dokumentácie vozidla - klikni, záručný a pozáručný servis je u nás taktiež samozrejmosť.

Auto na plyn pri dnešných moderných systémoch so sekvenčným vstrekovaním nestráca výkon a navyše jazdí ekologicky. Možno nebudete veriť, ale existujú zariadenia, ktoré majú pri jazde na LPG a CNG výkon vyšší ako na benzín. V sekcii "Informácie" a následne podľa zamerania buď LPG alebo CNG sa dozviete viac.

Montáž splynovača je u nás cenovo výhodná, prispôsobujeme ju vždy "na mieru" Vašej peňaženky.

Sme v priamom kontakte s takmer všetkými poprednými zástupcami výrobcov LPG a CNG zariadení na Slovensku. Dokážeme Vám ponúknuť všetko kvalitné, čo je na našom trhu dostupné. Počnúc vysokokvalitnými, prémiovými značkami až po cenovo prijateľné zariadenia s lepšou cenou ale ešte zachovanou kvalitou. Špičkoví výrobcovia LPG zariadení (splynovačov) sú síce mierne drahší, avšak kvalitná a dlhodobo spoľahlivá prevádzka so všetkými zárukami Vám Vašu jednorazovú investíciu zhodnotí.
Prosím, nehľadajte u nás podradné a nespoľahlivé značky LPG a CNG zariadení ktoré dokážu zaujať len cenou. Tie v ponuke nemáme. Robíme svoju prácu ako najlepšie vieme a záleží nám na Vašej spokojnosti. Lacné LPG a CNG je strata času. Nášho aj Vášho.

Všetkým, ktorí naše služby už využili veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa z referencií, ktoré nájdete tu - klikni.

*Neobmedzená - doživotná záruka, sa vzťahuje výhradne na montáž zariadenia, nie na zariadenie samotné.

Hľadať

No Internet Connection