Montáž a servis LPG a CNG zariadení Zvolen

Zoznam schválených vozidiel na LPG

Je aj moje vozidlo schválené pre montáž?

Hľadáte zoznam vozidiel, do ktorých sa dá namontovať LPG? Nehľadajte. Zdvihnite telefón a zavolajte nám, či vieme aj vaše vozidlo prestavať na plyn.
Prečo? Pretože zoznam vozidiel sa neustále mení. Svetové značky, ktoré vyrábajú plynové zariadenia sa neustále predbiehajú v tom,
aby priniesli novšiu technológiu. To, že spolupracujeme s firmami, ktoré sú na špici svetových technológii má pre nás veľký význam a napĺňa
to našu filozofiu priniesť zákazníkovi horúce novinky a to aj v oblasti priameho vstrekovania – FSI, TSI, DI, GDI...

Schválené vozidlá na LPG

Prinášame Vám možnosť pozrieť si zoznam schválených vozidiel podľa medzinárodného predpisu EHK115 (Retrofit) so špičkovým Talianskym LPG zariadením BRC, ktoré patrí už mnoho rokov suverénne medzi najžiadanejšie (nielen) na Slovensku.
V tabuľke nižšie si kliknite na značku vozidla a otvorí sa Vám zoznam, kde si môžete nájsť a porovnať kód motora a výkon v kW s údajmi vo veľkom technickom preukaze Vášho vozidla.
Pokiaľ sa údaje zhodujú je prestavba Vášho vozidla schválená a zápis jednoduchý, podľa typu 2 na tomto odkaze - klikni

Pokiaľ Vaše vozidlo v zozname nieje nezúfajte, nič nieje stratené. Pohľadáme pre Vás daľšie možnosti. Budeme však od Vás potrebovať poznať tieto informácie:

  • Značku a typ vozidla (napr. Škoda Octavia 1Z) + rok výroby
  • Identifikačné číslo motora (typ) (napr. BSE)*
  • Výkon motora v kW
  • Rok výroby vozidla

Typ motora potrebujeme poznať pre správnu informáciu o možnostiach samotnej prestavby a postupu pri zápise LPG do technického preukazu. Je vhodné mať tieto údaje k dispozícii pri komunikácii (mailovej, telefonickej), výrazne sa skráti čas potrebný pre spracovanie ponuky. Všetky požadované informácie Vám samozrejme veľmi radi poskytneme mailom alebo telefonicky.

Schválené podľa EHK 115 (Retrofit)

V tabuľke nižšie nájdete základný zoznam schválených vozidiel podľa EHK 115 (Retrofit), do ktorých je možné namontovať plynové zariadenie BRC.
Na publikovaní rozšírenej verzie pracujeme, zverejnená bude už za pár dní...

  • vyberte si značku vozidla
  • nájdite obchodný názov

 


Pokiaľ potrebujete s čímkoľvek pomôcť, sme tu pre Vás.
Vašu požiadavku nám môžete poslať aj prostredníctvom tohoto formulára - klikni

Hľadať

No Internet Connection