Montáž a servis LPG a CNG zariadení Zvolen
referencie-avatar-man.png
Tomáš
2022.8.14
Nová Bošáca

Po kúpe auta Infiniti QX70 3,7 V6 a Mercedes E500 sme sa rozhodli osloviť firmu Hatiar.eu kde sme boli rozhodnutí zveriť naše vozidla do rúk odborníka keďže sme v minulosti už u nich mali robenú prestavbu viacerých áut. Po kontaktovaní pána Hatiara sme sa dohodli na postupe ako bude prebiehať spolupráca. Po skontrolovanii TP či je auto vhodné na prestavbu nám príjmaci technik zavolal a dohodli sme termín čo bolo veľmi rýchle. Ďakujeme mechanikom ,ktorý sa ochotne pustili postupne do prestavby a výsledok bol ten že auta jazdia za polovicu. Musím pochváliť najmä prácu na Mercedese E500 kde toho miesta je minimum a nakoniec všetko dopadlo až nad naše očakávania najmä na to že som dlho hľadal kde dali tankovanie -:)

Ešte raz ďakujem všetkým čo sa podieľali na predstavte a ak niekto hľadá super firmu a chce jazdiť za polovicu vrelo doporučujem Hatiar.eu

referencie-avatar-man.png
Miroslav Gašpar
2022.5.12
Zvolen

Dňa 11.5.2022 som mal v servise u p. Hatiara moju Octaviu 2,MPi motor na LPG s nájazdom 211 180 km, pred absolvovaní STK. Všetko dopadlo dobre, len emisné hodnoty benzínu neboli v poriadku. Pán Hatiar mi vzhľadom na toľké km odporučil dekarbonizáciu motora. Po jej vykonaní som reakciou motora bol príjemné prekvapený. To čo sa mi predtým javilo normálne prestalo a motor pracoval hladšie, v určitých otáčkach plynulejšie prechádzal do výkonu. Emisie nemohol znovu zmerať, lebo došlo k zlyhaniu analyzátoru výfukových plynov. Som zvedavý ako dopadnú emisie,keď ma prekvapil lepší chod motora. Ale už tento výsledok je poznateľne lepší nasvedčuje, že je to na dobrej ceste.

referencie-avatar-man.png
Jozef Kakuta
2021.12.14
Slovensko

Po roku sme si dali prerobiť ďalšie firemné auto na LPG. Bola to dosť špeciálna prestavba. V BMW 330i model E91 Touring nie je vôbec miesto na rezervné koleso. Je to kombi a z praktických dôvodov som nechcel v kufri valcovú nádrž. Pod autom sa musel vymeniť tlmič výfuku, prerobiť tepelný štít a urobiť iné úpravy. Všetko sme spoločnými silami zvládli. Bola to pravdepodobne prvá prestavba podrobného druhu na Slovensku. Auto ide na plyn výborne. Všetky papiere na prestavbu chlapci vybehali za nás. Požičanie náhradného vozidla je samozrejmosťou. Hatiar s.r.o. odporúčam všetkým známym.

referencie-avatar-man.png
Dominik
2021.10.7
Topoľčany

Urcite odporucam, profesionalny pristup, mily personal rychle vybavenie, jasne vysvetlenie a riesenie problemov :) Dakujem moc urcite sa vratim znovu

referencie-avatar-man.png
Marek Kováčik
2021.6.18
Partizánske

Zhoda okolností, nejak sa mi podarilo do môjho starého BMW e38 735i natankovať nie moc kvalitný plyn. Asi po 100 km jazde auto odmietalo ísť na LPG a motor mi zhasínal . Oslovil som profesionálov vo Zvolene, Pána Hatiara že čo sa mi stalo z autom a aký mám problém. Všetko hravo vyriešili, naladili, vymenili všetky filtre ,skontrolovali a vymenili jeden vstrek LPG. Auto zas jazdí na LPG povedal by som že Perfektne. Každému odporúčam navštíviť tento skvelý servis pre LPG vozidlá.

referencie-avatar-man.png
Juraj Moncoľ
2021.2.15
Klenovec

Ďakujem za výborné odborné služby a vynikajúci prístup zamestnancov. Vrele doporučujem.

thumbnail-img-avatar.png
Juraj Moncoľ
2021.2.15
Klenovec

Ďakujem za výborné odborné služby a vynikajúci prístup zamestnancov. Vrele doporučujem.

zena.jpg
Zuzana Škrhová
2021.2.5
Martin

Príjemná komunikácia, ochota poradiť. Ďakujem

thumbnail-img-avatar.png
Vladimír Tichý
2021.2.2.
Bratislava

Dnes kúpená a prevzatá Octavia2 1.8TSI v , super stroj ide jak Švajčiarske hodinky :) radosč sa voziť... Čo sa týka servisu plne doporučujem  super prístup, jednanie, odporúčanie ohľadne servisu, pomoc a všetko čo k tomu patrí a vôbec nevadí ani tá vzdialenosť BA->ZV, lebo za kvalitou sa oplatí ísť!!! Keď prídete budete určite spokojný tak ako ja :)))

Hľadať

No Internet Connection