Page 9 - Vaše referencie | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Vaša spokojnosť je pre nás všetkým a preto, ak máte nejakú kladnú alebo zápornú skúsenosť, dávame Vám priestor vyjadriť sa. Vaše názory a podnety sú pre nás veľmi dôležité. Pomáhajú nám skvalitňovať naše služby pre Vás.
Prosím, nepíšte sem Vaše otázky, ale oznamovacie vety.


Toto sú názory od našich zákazníkov:

Dobrý deň prajem, ozývam sa Vám pretože mám prekročenú hranicu 2000km od prestavby a mal by som ísť na tú prvú kontrolu.
S LPG som maximálne spokojný! Za 26€ 550km ..... ani TDi sa nechytá.
 
Dátum napísania: 09 October 2014
Napísal: Miroslav M
osobnu skusenost mam vo Zvolene - p.Hatiar, montovane BRC, mozem iba doporucit...to ze to mam k nim 170km mi vobec neprekaza, kedze extra navstevy nebolo ziadne treba...okolo domu mam pritom montaznikov na kazdy prst minimalne jedneholink : http://forum.autobazar.eu/lpg-montaz-kde-t59346.html
 
Dátum napísania: 23 June 2014
Napísal: Príspevok Zaslal uzivatel fora
Ak je LPG- zvolen Hatiar, tak ako jediný na SVK nastavil môj Teleflex. Keďže montáž je podľa schémy, dokáže to každý blbec ,čo vie čítať schému. Montáž väčšinou ani nevidíš ako robia ,lebo nebudeš tam stáť pár hodín nad nimi. Ale potom vidíš dolaďovanie, lebo sa chodí po pár km na kontrolu a prípadné preladenie. T.j. už vidíš ako sa k tomu človek postaví !!!! - ľudovo povedané. Pozrel LPG jednotku na chvíľu odišiel potom prišiel otvoril program a nastavil všetky hodnoty na prvý šup a išli sme sa previesť. Do 5 km bolo auto nastavené !!!! Prístup iných otvorí program. Skúsi niečo, vozí sa 10 min. potom zase niečo prestaví a vozí sa ďalej a takto dookola. Tak už vidno, kto sa ako čomu rozumie

Pokiaľ viem, tak to vialle robí ako jediný na SVK, tiež pokiaľ mám ja informácie, tak väčšinou sa dá požiadavka na konkrétny motor. A oni to posielajú na presný typ motora. Nebolo to tak, že zoberiem vialle a dám to do všetkého. Konkrétne na 1,2 TSI robia iné a na 1,8 TSI iné. Aspoň ja som to tak pochopil, keď som to čítal

Ale ako som čítal teraz na to Micišubi, že stačí kod motora, tak to asi potom robia na priamy vstrek vo všeobecnosti. Viem že to robili a skúšali práve na TSI motory. Cena je závratná a návratnosť potom dosť diskutabilná pri malých autách. Samozrejme pri možnosti prerobenia Mazdy CX7 2,3 turbo alebo Mazdy 6 a 3 MPS by to mohlo byť zaujímavé.

A podrobný popis fungovania asi nie je podstatný, že otvorí sa ventil A do ktorého príde neviem čo označené C. Skrátka to funguje a je to osvedčené, tak pre mňa za mňa, ako pre užívateľa, nech tam sedia aj 4 číńania čo tam do toho prdia, hlavne že to ide

Jasne, že pohľad mechanika ako je mhlavatý je iný. Ale toľko času zase Hatiar nemá, telefón mu drnčí ako besný a stále je v pohybe. Keby som mal 1€ za každý telefón, čo sa venoval môjmu autu, tak by som si pekne zarobil, stále na telefóne a stále niečo alebo niekoho rieši.

Čo si na ńom najviac cením, že je ochotný sa srať aj so systémami, ktoré nemontoval on. T.j. nerobí rutinu, ale musí pri tom aj rozmýšľať, čo asi kto dosral. S neistým výsledkom a stratou kopec času, pomaly toľko čo by venoval montáži nového systému.
Link tu:
http://forum.autobazar.eu/motory-tsi-fsi-tfsi-prerabka-na-lpg-t47821-30.html

Ináč neberte to ako reklamu, to píšem len svoju skúsenosť a pochodil som toho teda dosť po tom slovensku a ochota žiadna, aj ten prístup potom tak vyzeral. Fakt jediný bol práve Hatiar a pokiaľ viem, tak väčšinou rieši zúfalcov, čo už nevedia čo robiť aby to mali v poriadku.

Mohol by povedať, choďte tam kde to montovali a vykašľať sa na to
 
Dátum napísania: 09 May 2012
Napísal: Príspevok Zaslal uzivatel fora
Vo Zvolene som bol na montáži LPG do skoro nového auta. Bol som spokojný. Prišiel som až z PK, mal som nejaké jednanie v Sliači. Ráno som prišiel do ZV odovzdať auto, pán Hatiar ma odviezol na jednanie a poobede mi zavolal, že auto je hotové a či má prísť pre mňa. Montáž trvala cca 7 hodín. Mal som pár pripomienok po montáži, ale to sme si vysvetlili telefonicky k mojej spokojnosti, nebudem to tu uvádzať.
Pán Hatiar sa snaží vyjsť vo všetkom v ústrety, niekedy ale nestíha, preto môžu vzniknúť malé nedorozumenia.
Takže zhrnutie - Zvolen jednoznačne odporúčam.
 
Dátum napísania: 27 March 2011
Napísal: p.CS, Pezinok

<< Prvá Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia Ostatná >>

Stránka 9 z 9


Pridať referenciu
* takto označené polia sú povinné.
Vaše meno:*
Váš email (nebude sa zobrazovať):*
Lokalita:
Bezpečnostný kód:
Opíšte prosím bezpečnostný kód:*
Vašu referenciu napíšte prosím do políčka nižšie:*