Page 6 - Vaše referencie | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Vaša spokojnosť je pre nás všetkým a preto, ak máte nejakú kladnú alebo zápornú skúsenosť, dávame Vám priestor vyjadriť sa. Vaše názory a podnety sú pre nás veľmi dôležité. Pomáhajú nám skvalitňovať naše služby pre Vás.
Prosím, nepíšte sem Vaše otázky, ale oznamovacie vety.


Toto sú názory od našich zákazníkov:

Zdravím všetkých. Mám Renault Megane Grandtour 3 1.6 r.v 2010 a od 46000km mám lpg pohon ktorý mi montovali u Hatiara a môžem potvrdit že všetko funguje ok tak ako sa dohodlo chodim do servisu len na prehliadky.žiadne problémy som nemal s lpg. Teraz mám 148250km a to som pochodil rumunsko, madarsko,chorvatsko ,nemecko ,česko a všade na plyn takže len doporučujem túto firmu.
 
Dátum napísania: 27 June 2016
Napísal: Július P.
Slovensko
Napísali o nás na Facebooku:
Vaša firma je na Slovensku top!!!!ak lpg tak jednoznacne u Vas!!! Už ste mi robili dve auta najazdil som na plyne pol miliona km a po starom to bolo co kilometer to koruna usetrena tak kolko som usetril ?? myslim ze dost mozem len odporucit Profici chlapci vedia co robia!!!???
 
Dátum napísania: 15 June 2016
Napísal: Peťo K.
Slovensko
V MI nam presalo fungovat prepinanie medzi LPG a Benzinom... odisla RJ a tito chalani nam s tym naozaj maximalne pomohli... velmi chvalim a dakujem :) ja mozem iba a iba vrelo odporucat a do dalsieho auta si dam rozhodne LPG od VAS...

Subaru Forester ;)
 
Dátum napísania: 09 June 2016
Napísal: Branislav
Žiar nad Hronom
Minulý rok v novembri som si nechal prestavať staršie plynové zariadenie v mojom Mercedese ML 350. Z dôvodu stálych problémov ( niekedy sa mu nechcelo prepnúť na LPG, inokedy trhal motor) som si tam dal namontovať nove zariadenie BRC aj s domazávaním ventilov a som spokojný. Veľmi dobrý prístup montážnikov vo Zvolene ako aj cenné rady pri preberaní auta. Autíčko zatiaľ funguje s LPG bez problémov. A keď sa aj vyskytol maličký problém po tel. konzultácii a následnom navštívení servisu bol odstránený.

Kto chcete mať namontované kvalitné LPG zariadenie s dobrým servisom, možem len doporučiť.
 
Dátum napísania: 02 May 2016
Napísal: Ján Kováč
Zvolen
Mam od Vás auto na plyn (zatial nebehane vyse 40 000km) a zatial maximalna spokojnost, Jazdim bez problemov, prehliadky absolvujem taktiez v poriadku.
 
Dátum napísania: 20 April 2016
Napísal: Lubomir F.
Slovensko
Fiat BRAVO 1,4 rv.2007, Večný problém s mojim LPG v tomto aute. Išlo aj neišlo, skákalo, trhalo a po prepnutí na benzín zdochlo. Proste bomba! Mám lpg značky Landi a asi jediný na Slovensku , ktorý robí túto značku je fa. Hatiar! Dokazali si zohnať softvér a hlavne ozaj to dať dokopy!!! Aj keď to mám k ním cca 70km, tak 100% sa to oplatí. DOPORUČUJEM!

No a teraz mám aj druhé auto s lpg BIGAS a tiež problém, takže ak robí Hatiar aj BIGAS, tak mám vybraté! Čaute a ľudia neskúšajte kreténov ale dajte na odborníkov!!!
____________
Ďakujeme za názor, musím poopraviť info.
Niesme jediný, ktorí robíme Landi Renzo ale snažíme sa.
Hatiar Marián
 
Dátum napísania: 11 March 2016
Napísal: Branislav M.
Partizánske
Firmu p. Hatiara som si vybral na montáž LPG po starostlivom marketingovom prieskume. Pred cca 1 mesiacom sme sa dohodli na cene a termíne montáže LPG a ŤZ. Nie som zástancom prehnanej chvály, ale prístup majiteľa k mojím požiadavkám bol skutočne veľmi korektný a ústretový. Z pohľadu zákazníka, ktorý sa roky živil obchodnými aktivitami to jednoznačne oceňujem o.i. aj ochotu riešiť nad rámec svojich povinností moje záležitosti spojené s logistikou pri zápise ŤZ na OÚ, Odbore dopravy za mňa. Samozrejme, že treba oceniť aj odbornú znalosť, kompetentnosť, rozhľad a empatický prístup majiteľa ku klientovi.

Do môjho Suzuki SX4 som si dal nainštalovať zariadenie Tartarini, ktoré po mesačnom používaní môžem zatiaľ hodnotiť len pozitívne. Ak ho porovnávam s inými značkami, ktoré som v predchádzajúcich autách doteraz používal (Lovato, BRC, Lovtec), vyslovujem veľkú spokojnosť. Za pár dní sa chystám na prvú garančnú prehliadku po cca 2000 km, takže dúfam a verím, že moje doterajšie skúsenosti a stanovisko k tejto spoločnosti sa len potvrdia.
 
Dátum napísania: 28 February 2016
Napísal: Ján S.
Detva
CHEVROLET ORLANDO

Auto som kupoval ako nové s umyslom dať do neho namontovať LPG.

Firmu Hatiar som vybral jednak podľa referencii a jednak podľa toho,že som sa z p.Hatiarom pri jednej príležitosti nahodne stretol pri svojich cestach po Slovensku,ked vystupil zo svojho reklamou na LPG označeného auta.Slovo dalo slovo,spytal som sa p.Hatiara či by sa dalo zamontovať LPG do mojho auta,

Vozidlo som na montaž pristavil o 8-mej hodine ráno a o 14:30 som preberal vozidlo,ktoré už vrčalo na LPG.Po najazdení asi 2000 km,som opať navštívil firmu Hatiar na kontrolu a zoštelovanie systému,Orlando malo pri montáži najazdené 21 000 km,po viac ako 2 rokoch som na LPG najazdil 64 000 km, po celý ten čas system pracuje bez poruchy , motor dokonca zlepšil svoj výkon,vobec ho nešetrím ,otáčky 5500 motor každý deň dosiahne aspoň raz....

Starostlivosť o motor je u mňa samozrejmosťou , kvalitny olej v motore,včasna výmena a tiež kvalitný vzduchový filter a tiež zapaľovacie sviečky iridium.

Čo sa týka zaklepavania ventilov, preveril som to , premeral som vole ventilov a vysledok je taký ,že ventily nie su zaklepané, vyf.ventily maju volu 0,20 ; 0,18 ; a na jednom valci 0,15 po viac ako 60 000 km prevadzky na LPG.

Teda prevadzku na LPG možem len odporučiť , možem povedať,že jazdim cca 30 000 km ročne práve vďaka možnosti jazdiť na LPG.

Ako som spomenul v uvode mam pozitivne skusenosti z firmou Hatiar aj preto,že jej majiteľ p.Hatiar

jazdí vylučne a len na autách spaĺujucich LPG.

LPG ZDAR !
 
Dátum napísania: 13 February 2016
Napísal: Ladislav ČERNEGA
Michalovce
Vo firme p. Hatiara som si dal opravit cerpadlo znacky Vialle kde som bol s jeho sluzbami velmi spokojny.Ako prvi na Slovensku sme vyskusali urobit repas cerpacej jednotky v palivovom cerpadle LPG.Je na nom nabehanych 5000km a zatial ziaden problem.Firmu p.Hatiara odporucam kazdemu kto ma namontovamy system LPG v aute.
 
Dátum napísania: 06 February 2016
Napísal: Trepáč
Liptovsky Hradok
Dnes som navštívil LPG servis u pána Hatiara vo Zvolene, aj ja a môžem naozaj skonštatovať že to čo sa píše je aj naozaj pravda. Ľudský prístup a maximálna ústretovosť celého personálu. Radšej precestovať 200km ako sa potom niekde naťahovať s nekvalitnym servisom, ktorých je na svk sakra dosť.
 
Dátum napísania: 01 February 2016
Napísal: Ing. Jaroslav Vavrica
Rožňava


Pridať referenciu
* takto označené polia sú povinné.
Vaše meno:*
Váš email (nebude sa zobrazovať):*
Lokalita:
Bezpečnostný kód:
Opíšte prosím bezpečnostný kód:*
Vašu referenciu napíšte prosím do políčka nižšie:*