Page 5 - Vaše referencie | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Vaša spokojnosť je pre nás všetkým a preto, ak máte nejakú kladnú alebo zápornú skúsenosť, dávame Vám priestor vyjadriť sa. Vaše názory a podnety sú pre nás veľmi dôležité. Pomáhajú nám skvalitňovať naše služby pre Vás.
Prosím, nepíšte sem Vaše otázky, ale oznamovacie vety.


Toto sú názory od našich zákazníkov:

Dobry den priatelia
,Pred cca rokom som si dal namontovat plynove zariadenie do môjho auta Honda accord 2.0 na doporucenie od môjho kamarata z MT, vacsina ludi preferuje montaz v mieste bydliska no ja som predsa navstivil F,Hatiar a poviem vam pravdu ze nebanujem ,profesionalne vysvetlenie vsetko ako ma byt u profesionalov,nuz a co poodbornej stranke cize montaz a nasledne pouzivanie ,tak cca po roku a najazdených cca32000 km auto ide ako rolex hodinky,a naklady ? tie su uz jeden a pol nasobne spat!!!! Banujem ze som vahal s montazou rok a pol.S úsmevom idem na garancnu prehliadku aj ked idem 200km z Martina do Zvolena, pretoze viem ze zaplatim za LPG cca 11-12 € auto skontroluju a frcim zas na cesty.Neviem si uz predstavit ze by som platil za benzin za 200km cca 27€ .Moje auto zralo cca 10l benzin nebudete verit odmeral som si to plna do Zvolena a spat a vyslo mi zas 10l plynu pri jazde nieco dialnica,dediny,kukal som ako puk a bol som vyskereny,vNemecku ked kurim 150-160 tak cca 12 l ,Na zaver vam poviem len jedno ze taky pristup nezazijete hocikde,a kvalita z mojich skusenosti opakujem ze po cca 32000km na 100%,a ked sa vas niekto spyta ze preco ku Hatiarovi ,tak preto lebo su fakt dobry. Pekny den Prajem Milan Šimko
 
Dátum napísania: 17 February 2017
Napísal: Milan Šimko
Martin
Dobrý deň.

Mám Hondu CRV r.1998.....zadrela sa mi jedna tryska vo vstrekovacej lyšte. Lišta je EMMEGAS r.2003.Bohužiaľ je zalisovaná v celku. Bolo to treba zdiagnostikovať a zistiť akú novú vstrekovaciu lištu namontovať. Po oslovení viacerých servisoch som nepochodil. Nemali softvér na tento typ. Doporučené mi bolo namontovať komplet nový splynovač. Potom mi kamarát povedal, aby som oslovil p. Hatiara. Navštívil som tuto firmu a milo som bol prekvapený s prístupom personálu a hlavne p. Hatiara. Nikde inde som sa s takou odbornosťou a vysvetlením nestretol. Po prekonzultovaní problému mi povedal, že nový splynovač nie je problém namontovať, ale najskôr sa pokúsime opraviť ten starý. Po týždni emailovania do zahraničia zohnal softvér na diagnostikovanie.

Nakoniec po diagnostike bola namontovaná nová vstrekovacia lišta. Som maximálne spokojný a vrele doporučujem firmu Hatiar všetkým. S pozdravom spokojný zákazník.
 
Dátum napísania: 06 February 2017
Napísal: Peter Igaz
Zvolen
Rád by som prispel svojou osobnou skúsenosťou s prestavbou Fabie 1,2 HTP na LPG, v januári 2017. Firmu Hatiar som si zvolil hlavne kvôli dobrým referenciám na servis LPG a dlhšej histórii firmy, kedy bol z viacerých zdrojov potvrdený skvelý prístup k riešeniu prípadných nedostatkov a snaha vyriešiť akýkoľvek problém. Mne sa po montáži vyskytol problém so svojvoľným prepínaním pohonu benzín/plyn a s ukazovateľom stavu PHM. Problémy so mnou telefonicky aj mailom intenzívne komunikoval pán Hatiar osobne, nedostatky s technikmi okamžite odhalili (nastavenie softvéru od výrobcu v súvislosti s mrazmi pod -10) a v najbližší pracovný deň boli na počkanie odstránené. Od zásahu funguje systém bezchybne. Som rád, že som nehľadal čo najlacnejšiu alternatívu prestavby, tu je vidieť jednoznačne pozitívny prístup k zákazníkovi, viem že je to fráza, ale keď to zažijete, pochopíte.
 
Dátum napísania: 03 February 2017
Napísal: Peter
BS
Nad montážou LPG som začal rozmýšlať ešte pred kúpou auta. Nakoľko som sa zamiloval do Mazdy 6 GH s motorom 2.5 l vedel som že to nebude lacné vozenie. A presne tak aj bolo, priemerná spotreba po najazdení 10 tisíc km sa ustálila na 9,3 l/100 km čo činilo cca 12 € na 100 km a to už aj peňaženka plakala. O LPG na túto konkrétnu mazdu som toho veľa nenašiel ale niečo sa aj v zahraničí našlo a väčšinou boli názory dosť odlišné. Jedny to jednoznačne doporučovali iný varovali že tento motor od Fordu je vyslovene nevhodný. Potvrdzuje to aj tzv. ,,black list" firmy Prins. Z toho som jednoznačne usúdil že nepôjdem cestou plynnej fázi a ostala jediná možnosť kvapalaná fáza od Vialle. Je to podstatne drahšie ako bežné systémy ale našiel som nato dobré referencie hlavne od priaznivcov Subaru. Po viac ako roku bádania a 4 mesiacoch vybavovania po úradoch mám za sebou prvý mesiac a 2 tisíc km. Systém ako taký funguje bezproblémovo, ale určite bude ešte potrebné nejaké veci doladiť pri prvej garančnej návšteve. To čo je vidieť už jednoznačne je finančná úspora pri jazdení. Spotreba na jazdu na plyn sa skutočne zvýšila o 20 % vo všetkých jazdných režimoch, ale pri cene LPG momentálne 0,58 € za liter jazdím v priemere za 6,47 € na 100 km, čo robí úsporu 5,71 € na 100 km. Toto už jednoznačne poráža aj dízlové autá, ktoré ja fakt nemusím.

Uvidíme čo nato všetko povie motor po dlhšom čase, ale verím že táto prerábka aj za cenu strastiplnej cesty úradnej byrokracie bude stáť zato. Týmto chcem aj poďakovať firme Hatiar s.r.o. za veľkú pomoc s papierovou vojnou, bez ich pomoci by som asi nato nervy nemal a vzdal by som to po prvom mesiaci.
 
Dátum napísania: 02 January 2017
Napísal: Jakub
Zlaté Moravce
Na firme máme všetky vozidlá na pohon LPG, prvé ešte pred 15 rokmi, najnovších 6 ks KIA Ceed má pol roka. Úspora na palive 50% a dobrý pocit že jazdíme legálne a ešte aj ekologicky k tomu.
Za ten čas sme skúsili viacej servisov, ale u Hatiara sú urobené veci rýchlo a kvalitne. A keď boli s niečím aj starosti, chlapi to vždy vedia vyriešiť.
Ja v tom mám jasno, ak LPG - tak HATIAR !
 
Dátum napísania: 20 December 2016
Napísal: Martin Cibulka
Detva
Dnes kontrola LPG po 40000 km maximálna spokojnosť profesionálny prístup na prehliadku som išiel 150 km tam a 150 km späť ale neľutujem som spokojný a firmu Hatiar môžem iba odporučiť. Prípadnú montáž do ďalšieho auta zverim iba im. Dakujem
 
Dátum napísania: 16 November 2016
Napísal: Vlado
Čadca
Ako čítam recenzie nemôžem nereagovať. Moje auto je exemplárnym príkladom spackanej montáže a snahy montážnej dielne ututlať problém a zákazníka si prehadzovať s autorizovaným servisom. Raz keď už auto nebolo ani schopné prísť normálne domov z "prehliadky" som si povedal a dosť. Začal som hľadať inú dielňu s nádejou, že to auto ešte bude ako tak jazdiť. S daným vozom najazdím cca 30000 ročne len tak na okraj. Objavil som dielňu pána Hatiara a povedal som si, že horšie ako to už bolo to už byť nemôže a objednal som sa. Pozitívne prekvapený som ostal už pri príchode k dielni, úplne iný svet v akom moje auto prestavali. Odbornosť, technické znalosti a nadšenie pre plynový pohon sa Hatiarovi a jeho tímu nemôžu odoprieť. Viem veľmi dobre aké ťažké je hľadať chybu po niekom, takže som sa ani nečudoval že po prvej návšteve sa chybu nepodarilo nájsť a úplne odstrániť, no auto jazdilo o poznanie lepšie. Nasledovala ďalšia rýchla návšteva s doladením a zas sa stav o niečo zlepšil. Stále to však nebolo ono a po cca ďalších 5000 km to bolo zase ako na začiatku. Pán Hatiar sa snažil pomôcť aj na diaľku, očividne ho mrzelo, že neodstránili chybu. Moje hodiny strávené na forach pri snahe zistiť čo sa deje boli korunované úspechom, poliaci odporučili poriadnu kontrolu sania. U Hatiara sa toho ujali a bolo, na prírube jedného z valcov bola diera cez ktorú ťahalo falošný vzduch. Chlapi sa snažili ako sa dalo a po záverečnej som odchádzal s opraveným autom. Auto bolo ešte na kontrole v PL a ďalší odporúčaný pán odborník na LPG sa zhodol s verdiktmi pána Hatiara. Zlé studené štarty sa podarilo vyriešiť síce až OBD resetovačom ale po troch rokoch trápenia konečne jazdím ako človek. A keď vás napadá otázka, či si dám ďalšie auto prestavať na LPG, ÁNO dám ! Áno uvažujem stále, či je to dobrý nápad, no vývoj ide dopredu a dobrú dielňu som už našiel. Inak ak by to niekoho zaujímalo, tak v aute mám systém BRC Sequent 24.
 
Dátum napísania: 15 November 2016
Napísal: Jozef O.
NR
-Perfektne,skvele,top kvalita+vyborna cena+profi predajca-kupil som dva terénne elektrobike http://www.easy-bike.sk/elektrobicykle/terenne-bicykle/ Dosiel som pre nich z Presova,nakolko referencie predajcu napovedali o tom,ze sa oplati nakup práve vo Zvolene.Referencie boli pravdivé-potvrdzujem-doporucujem.Osobne venovanie sa zákazníkovi,moznost odskusania si bicyklov na parkovisku pred predajnou,vysvetlenie konstrukcie,udrzby,jazdy...kontaktovanie spl.spolocnosti,skladov... az po nalozenie do auta...Kvalita bikov,dizajn,materiály,samotná samsung lithiova bateria 3 gen.,odlahcena konstrukcia,záruka a servis...som nadmieru spokojný.Dakujem aj týmto p.Hatiarovi za profi pístup,vysokokvalitné ,,stroje" a este lepsie ceny,ktorá dokázal vykonzultovať s ,,dovozcom".
 
Dátum napísania: 30 September 2016
Napísal: sttanley
Presov
Vo firme Hatiar som si dal namontovať LPG + ochranu ventilov do Mazdy 3 už sú to nejaké tie roky a nabehal som na ňom už cez 100.000 km bez akýchkoľvek problémov. Veľmi oceňujem aj profesionálny a ústretový prístup majiteľa a personálu keďže zo začiatku sme ešte museli doladiť zopár detailov so sviečkami a otáčkami. Vedeli poradiť aj pomôcť. Z odstupom času môžem povedať, že LPG od firmy Hatiar bol krok správnym smerom.
 
Dátum napísania: 27 June 2016
Napísal: Janči
Slovensko
Ja som si dal v roku 2012 namontovat BRC do Toyoty 1,6 97kW a tak isto som zatial maximalne spokojny. Mam aj ochranu ventilov Flash Lube. Najazdenych cez 70 000km. Po prepnuti na benzin nepoznat rozdiel je to super jazdenie. Som rad ze doterajsie jazdenie bolo iba o tankovani a obcasnom doliati primazavania. Aj nabuduce
 
Dátum napísania: 27 June 2016
Napísal: Peter Z.
Slovensko


Pridať referenciu
* takto označené polia sú povinné.
Vaše meno:*
Váš email (nebude sa zobrazovať):*
Lokalita:
Bezpečnostný kód:
Opíšte prosím bezpečnostný kód:*
Vašu referenciu napíšte prosím do políčka nižšie:*