Page 3 - Vaše referencie | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Vaša spokojnosť je pre nás všetkým a preto, ak máte nejakú kladnú alebo zápornú skúsenosť, dávame Vám priestor vyjadriť sa. Vaše názory a podnety sú pre nás veľmi dôležité. Pomáhajú nám skvalitňovať naše služby pre Vás.
Prosím, nepíšte sem Vaše otázky, ale oznamovacie vety.


Toto sú názory od našich zákazníkov:

dobrý deň chcem sa tiež podeliť s skúsenosťou u firmy
HATIAR . EU .
Skvelý tím odborníkov na čele s p. Hatiarom.
Dal som si u nich namontovať LPG do Toyoty RAV 4 Hybrid (dôvod montáže LPG po diaľnici na benzín autíčko papalo cca 9,6-10l a možno aj trávu by spotrebovalo keby to na ňu išlo :-)....)
bol som plný očakávania trocha aj pochybnosť čo a ako ...ale som milo prekvapený - nižšia spotreba na litre v porovnávaní chod motora s benzínom a chod motora LPG porovnával som to na diaľnici pri 140 km/h u benzínu to bolo cca 9,6l až 10l u LPG čo každý hovorí že bude vyššia spotreba tak bola 8,2 l až 8,8 l podľa môjho uváženia to bude asi preto že je to 2,5 L obsah a ešte za ďalšie z takého ostrého chodu motora sa stal tichší hladší a kultivovanejší chod .
Jednoducho super ďakujem Hatiarovci
 
Dátum napísania: 05 July 2018
Napísal: Palkovič
Piešťany
Pred dvoma mesiacmi som si kúpil octavu1.6.75kw. Po konzultácii s pánom Hatiarom som sa hneď objednal na montáž LPG pretože som zástancom jazdenia za lacno. Len jeden osudný piatok my nedali prednosť a bum auto je totalka.a to auto som mal 2 mesiace.teraz nastala otázka čo s LPG keď bol montovaný 2 týždne. Po konzultácii s pánom Hatiarom aj s jeho personálom som sa rozhodol že ho vymontujem. Ked som sa to doho pustil tak takú pedantnu prácu malo kde vidno. Nik si nevie predstaviť čo všetko museli vymontovat aby to tak dobre spravili .Čo sa týka bezpečnosti okolo horúcich častí ( výfuk) a podobne káble do hrubej chranicky až som oči otváral. Majú 100%nu robotu lebo keď si dá niekto namontovať na LPG nik nevidí koľko je to práce. Ja som mal tú možnosť si to vyskúšať a pred jeho tímom klobúk dole. Sú to pani majstri.a to nehovorím o prístupe k zákazníkovi. Odviezli ma do mesta bez jediného slova samozrejme aj prišli po mňa dokým sa plyn montoval na moje už zošrotovane auto. Tuto firmu odporúčam každému. hatiar eu-ste top !!!!
 
Dátum napísania: 08 June 2018
Napísal: Michal Polák
Ružomberok
Pán Hatiar je naozaj odborník. Jeho prácu sledujem dlhšie, a pri kúpe vozidla som sa rozhodol napísať prave jemu. Ochotne odpovedal na všetky moje otazky v rámci jeho voľného času(mimo pracovnej doby). Škoda že je tak od ruky. Keď budem mať cestu okolo isto sa zastavím!
 
Dátum napísania: 07 June 2018
Napísal: Samuel
Košice
Ako začať ??? Po predaji môjho predošlého auta (škoda Fabia) do ktorej som dal namontovať LPG nastala otázka či už kúpiť auto s plynom alebo si ho dať zas montovať.Obratil som sa s otázkou na p.Hatiara. Po viacerých telefonátoch a to podotýkam v neskorých večerných hodinách bol ochotný my zistiť nejaké veci ohľadom kúpy ďaľšieho auta s tým že my vysvetlil aj veci ohľadom LPG ktore ináč obyčajný človek nevie. Na druhý deň som išiel po moje nové auto (jazdená Octavia Combi 1,6 MPi). S presvedčením že dám zas doň LPG . Samozrejme montáž sa robila u hatiar.eu. Tí chlapi vedia čo robia, proste machri a prístup ku zákazníkovi na jednotku. A to podotýkam že keď do môjho auta montovali LPG bolo to na 6 hod. s tým, že ma odviezli do mesta zabiť čas . Keď som si po montáži preberal auto tak všetko do detailu urobili ako som si povedal proste klobúk dole.A to už mám 4 auto s LPG. Kazdemu odporúčam túto firmu . Každému odporúčam dať auto na LPG, sú to polovičné náklady a nech sa každý zamyslí nad cenou benzínu a plynu. Príklad: 27€ a natankoval som 47 litrov plynu na cca 600 km. Skúste to iba na benzíne... Mne LPG dalo veľké uspory peňaženky. Odporúčam.
 
Dátum napísania: 05 May 2018
Napísal: Michal P
Ružomberok
Dobrý deň.
Dňa 26.3.2018 som cestoval s manželkou z BA do Tatier. Nakoľko sme sa chceli zastaviť aj na Sliači, pri výjazde z diaľnice pri Kováčovej nám odpadol výfuk. V Kováčovej sme hľadali pomoc a jedna dobrá duša nám vytelefonovala váš servis.
Týmto by som sa chcel veľmi pekne poďakovať personálu, ktorý sa nás ujal. V poobedňajších hodinách nám boli poskytnuté služby na počkanie a na vysokej profesionálnej úrovni, čo nám zachránilo dovolenku.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a držíme palce v ďalšej práci.
 
Dátum napísania: 10 April 2018
Napísal: Roman D.
Bratislava
Chcem sa podeliť o pozitívnu skúsenosť so spoločnosťou Hatiar s.r.o. vo Zvolene. Prvýkrát sme sa na ňu obrátili minulý rok na základe kladných referencií získaných na internete, keď sme mali problém s Octaviou Combi 1.4 TSI. Technický problém nedokázali odstrániť vo viacerých servisoch, vrátane toho, kde do auta montovali LPG. Od začiatku sme sa vo firme Hatiar stretli s ochotou a ústretovým prístupom, čo ešte umocnila vysoká odbornosť zo strany kompetentných pracovníkov, keďže sa im podarilo auto dať kompletne do poriadku. Keď som sa rozhodovala pre kúpu ďalšieho auta, do ktorého chcem tiež dať namontovať LPG, prirodzene som sa opäť obrátila na túto firmu, tentokrát najskôr s požiadavkou o odbornú konzultáciu - ako mám postupovať pri výbere auta, ak sa chcem vyhnúť zbytočným komplikáciám pri následnej montáži LPG. V rekordne krátkom čase som dostala odpoveď na svoj mail, následne mi p. Hatiar poskytol aj telefonickú konzultáciu s komplexnými informáciami, ktoré som požadovala. Rovnako mi bol nápomocný aj v ďalšom procese (výber konkrétneho auta, overovanie technických údajov,...), za čo mu patrí moja veľká vďaka. Dnes je skôr výnimkou stretnúť sa s takýmto kvalitným prístupom, aj preto som sa rozhodla vyjadriť svoju spokojnosť a vďaku týmto spôsobom. Montáž LPG do nového auta budem určite realizovať v servise Hatiar. Garancia dobre vykonanej práce mi nahradí aj tú cestu z Bratislavy do Zvolena a späť.Golianová
 
Dátum napísania: 05 April 2018
Napísal: Milena Golianová
Bratislava
Dal som si namontovat plyn do mojej Octavie 1,8 Turbo 110 kW. Vyberal som si spomedzi troch ponuk a na zaklade referencii na internete som sa rozhodol pre firmu Hatiar. Uz mam najazdene cez 13 tisic km na plyne, auto ide perfektne. Pristup, jednanie aj samotnu montaz hodnotim na jednotku, auto ide ako ma. Tak som to chcel a som rad, ze ich mozem len pochvalit. U mna spokojnost, mozem doporucit.
 
Dátum napísania: 14 February 2018
Napísal: Martin
Slovensko
Kontaktoval som tento servis v súvislosti s opravou vozidla s továrenskou prestavbou Fiat Punto Evo. Problém samotný sme síce nevyriešili, ale vďaka pánu Hatiarovi aspoň viem, aké nástrahy a problémy môžem od továrenského LPG očakávať. Oceňujem veľmi pozitívny a profesionálny prístup spolu s ochotou poradiť.
 
Dátum napísania: 26 January 2018
Napísal: Lukáš Hroššo
Topoľčany
Mam 14 rocny Nissan Primera a pred tromi rokmi som si dal namontovat LPG u pana Hatiara. Zatial maximalna spokojnost zo splynovacom takisto aj s ochotnym personalom a profesionalnym pristupom zamestnancov hlavne p.Mikliana. Velke dakujem a vrelo odporucam vsetkym.
 
Dátum napísania: 24 November 2017
Napísal: miro gonda
zvolen
Bol som so svojim Stilom v tejto firme na servis, mechanici boli hotoví raz dva, vsetko mi vysvetlili kde bol problem a auto slape ako singerka, mozem len odporucat
 
Dátum napísania: 17 November 2017
Napísal: Ľubomír T.


Pridať referenciu
* takto označené polia sú povinné.
Vaše meno:*
Váš email (nebude sa zobrazovať):*
Lokalita:
Bezpečnostný kód:
Opíšte prosím bezpečnostný kód:*
Vašu referenciu napíšte prosím do políčka nižšie:*