Page 3 - Vaše referencie | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Vaša spokojnosť je pre nás všetkým a preto, ak máte nejakú kladnú alebo zápornú skúsenosť, dávame Vám priestor vyjadriť sa. Vaše názory a podnety sú pre nás veľmi dôležité. Pomáhajú nám skvalitňovať naše služby pre Vás.
Prosím, nepíšte sem Vaše otázky, ale oznamovacie vety.


Toto sú názory od našich zákazníkov:

Chcem sa podeliť o pozitívnu skúsenosť so spoločnosťou Hatiar s.r.o. vo Zvolene. Prvýkrát sme sa na ňu obrátili minulý rok na základe kladných referencií získaných na internete, keď sme mali problém s Octaviou Combi 1.4 TSI. Technický problém nedokázali odstrániť vo viacerých servisoch, vrátane toho, kde do auta montovali LPG. Od začiatku sme sa vo firme Hatiar stretli s ochotou a ústretovým prístupom, čo ešte umocnila vysoká odbornosť zo strany kompetentných pracovníkov, keďže sa im podarilo auto dať kompletne do poriadku. Keď som sa rozhodovala pre kúpu ďalšieho auta, do ktorého chcem tiež dať namontovať LPG, prirodzene som sa opäť obrátila na túto firmu, tentokrát najskôr s požiadavkou o odbornú konzultáciu - ako mám postupovať pri výbere auta, ak sa chcem vyhnúť zbytočným komplikáciám pri následnej montáži LPG. V rekordne krátkom čase som dostala odpoveď na svoj mail, následne mi p. Hatiar poskytol aj telefonickú konzultáciu s komplexnými informáciami, ktoré som požadovala. Rovnako mi bol nápomocný aj v ďalšom procese (výber konkrétneho auta, overovanie technických údajov,...), za čo mu patrí moja veľká vďaka. Dnes je skôr výnimkou stretnúť sa s takýmto kvalitným prístupom, aj preto som sa rozhodla vyjadriť svoju spokojnosť a vďaku týmto spôsobom. Montáž LPG do nového auta budem určite realizovať v servise Hatiar. Garancia dobre vykonanej práce mi nahradí aj tú cestu z Bratislavy do Zvolena a späť.Golianová
 
Dátum napísania: 05 April 2018
Napísal: Milena Golianová
Bratislava
Dal som si namontovat plyn do mojej Octavie 1,8 Turbo 110 kW. Vyberal som si spomedzi troch ponuk a na zaklade referencii na internete som sa rozhodol pre firmu Hatiar. Uz mam najazdene cez 13 tisic km na plyne, auto ide perfektne. Pristup, jednanie aj samotnu montaz hodnotim na jednotku, auto ide ako ma. Tak som to chcel a som rad, ze ich mozem len pochvalit. U mna spokojnost, mozem doporucit.
 
Dátum napísania: 14 February 2018
Napísal: Martin
Slovensko
Kontaktoval som tento servis v súvislosti s opravou vozidla s továrenskou prestavbou Fiat Punto Evo. Problém samotný sme síce nevyriešili, ale vďaka pánu Hatiarovi aspoň viem, aké nástrahy a problémy môžem od továrenského LPG očakávať. Oceňujem veľmi pozitívny a profesionálny prístup spolu s ochotou poradiť.
 
Dátum napísania: 26 January 2018
Napísal: Lukáš Hroššo
Topoľčany
Mam 14 rocny Nissan Primera a pred tromi rokmi som si dal namontovat LPG u pana Hatiara. Zatial maximalna spokojnost zo splynovacom takisto aj s ochotnym personalom a profesionalnym pristupom zamestnancov hlavne p.Mikliana. Velke dakujem a vrelo odporucam vsetkym.
 
Dátum napísania: 24 November 2017
Napísal: miro gonda
zvolen
Bol som so svojim Stilom v tejto firme na servis, mechanici boli hotoví raz dva, vsetko mi vysvetlili kde bol problem a auto slape ako singerka, mozem len odporucat
 
Dátum napísania: 17 November 2017
Napísal: Ľubomír T.
Bol som so svojim Stilom v tejto firme na servis, chlapci boli hotoví raz dva, vsetko mi vysvetlili kde bol problem a auto slape ako singerka, mozem len odporucat.
 
Dátum napísania: 20 October 2017
Napísal: Ľubomír T.
Slovensko
Felicia Kombi 1,3 MPi, rok výroby 1999, momentálne tretí majiteľ, plne funkčné, nabehaných cez 150 000km, jedna ľahšia havárka počas prevádzky. Hneď pri kúpe nového som tu dal namontovať plyn (systém BRC) - motoricky a so splynovačom nikdy nebol problém. Majiteľ veľmi ochotný, môžem iba doporučiť.

Iba na zamyslenie - pôvodne som chcel auto kúpiť v Araveri Trenčín a tam mi plyn vôbec ale vôbec nedoporučovali, pretože tie motory to rýchlo ničí... asi to tak celkom pravda nebude.
 
Dátum napísania: 04 October 2017
Napísal: Róbert Vojdan
Trenčín
Ford Focus LPG montované u p.Hatiara ,mal som problém motor mi občas vynechával

problém bol po druhej návšteve servisu odstránený super servis LPG skúsenosti,rýchlosť, kvalitaSú ozaj dobrý a kvalitný doporučujem servis HATIAR som velmi spokojný
 
Dátum napísania: 30 July 2017
Napísal: Marián Povalač
Martin
Servis som navštívil s 15 ročným autom Ford Transit 2,2 benzín / CNG s poruchou prepínania na CNG a so symptómami chudobnej zmesy ( "cukanie" motora a slabší výkon do kopcov ). Po oprave som cez Donovaly doslova preletel a ani na dialnici pred vrcholmi stúpania som nemusel preradzovať na švorku ako predtým. Úplne iný pocit z jazdy. Som veľmi spokojný s prístupom v tomto servise. Oplatí sa ho navštíviť aj z východu Slovenska.
 
Dátum napísania: 28 June 2017
Napísal: Martin Olha
Košice - okolie
Vyriesili problemy, ktore sa podla servisu kde mi montovali LPG vyriesit nedali.
 
Dátum napísania: 06 May 2017
Napísal: Matko A.


Pridať referenciu
* takto označené polia sú povinné.
Vaše meno:*
Váš email (nebude sa zobrazovať):*
Lokalita:
Bezpečnostný kód:
Opíšte prosím bezpečnostný kód:*
Vašu referenciu napíšte prosím do políčka nižšie:*