Vaše referencie | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Vaša spokojnosť je pre nás všetkým a preto, ak máte nejakú kladnú alebo zápornú skúsenosť, dávame Vám priestor vyjadriť sa. Vaše názory a podnety sú pre nás veľmi dôležité. Pomáhajú nám skvalitňovať naše služby pre Vás.
Prosím, nepíšte sem Vaše otázky, ale oznamovacie vety.


Toto sú názory od našich zákazníkov:

Zdravím všetkých,keď tak čítam tu tie recenzie,človek by až povedal že musia byť falošné,jedna pozitívnejšia ako druhá.Dnes keď má internet väčšiu mienkotvornú silu akoTV, väčšiu ako škola,...A však musím jedným dychom dodať, že dobré meno firmy Hatiar.eu by bolo rovnako dobré a známe,aj keby ešte žiadny internet nevymysleli, pretože profesionalita, odbornosť a radosť z práce tímu Hatiar.eu sa chváli sama široko ďaleko.....Do môjho,teraz už ženinho subaru outback 2.5 mi pred cca 5timi rokmi namontovali fachmani u Hatiara LPG BRC s domazávaním ventilov. Ukázal som sa tam na garanč.prehliadky, Pri poslednej pri 60tkm nabehaných na plyne vymenili jeden filtrík. Odvtedy priznám sa som tam nebol, od montáže je na tom plyne cca 120tkm. Veď ale načo, keď to nemá jedinú jednu chybu. Jazdí 300km na plnú-22e..čo dodať. Ozval som sa im pár dní späť, mám Grand Cherokee 4.7 lpg/lpi vialle. Vieme že tento system ovláda len par ľudí na sk, Hatiar samozrejme na čele tabulky..borci vyškolený,origo diely na sklade, top diagnostika..nič iné som vlastne ani nečakal. Už som aj objednaný a viem že aj keby tatry padali, u p.Hatiara borci vždy nájdu spôsob aby ste odchádzali plne pojazdný a spokojný. Na záver. Pri problémoch s lpg nemárnite Váš vzácny čas, peniaze a nervy u rôznych pseudoodborníkov, pretože nakoniec aj tak skončíte u hatiar.eu..top majstrom aj šéfinkovi teda prajem min. ďalšie 2 dekády úspechov a zdaru, a už sa teším keď mi dáte dokopy toho mojho nenásytného prerasteného indiána..mier. s pozdravom Peter,zvolen
 
Dátum napísania: 31 August 2019
Napísal: Peter
Zvolen
Dobry deň všetkým,

chcem sa podeliť o ďalšiu pozitívnu skusenosť s firmou Hatiar s.r.o. a pridať niekolko ďalších informacií .System LPG do mojho Chevrolet ORLANDO bol namontovaný v dielni u p.Hatiara 21.okt.2013 , (referencia pod nazvom Chevrolet ORLANDO na str.6)

za cca 5 a pol roka som na Orlande najazdil viac ako 185 000 km na LPG (!)Za celé toto obdobie som navštívil dielňu p.Hatiara len raz, na konci r.2016 keď po natankovaní plynu neznameho povodu, na NO NAME čerpačke ,

došlo k znefunkčneniu systemu vplyvom nečistot obsiahnutých v tomto plyne.

Pracovnici p.Hatiara za cca pol hod. prečistili system ,vymenili filtre a odovzdali mi funkčné vozidlo k mojej spokojnosti.

Pred cca mesiacom som zaznamenal vypadky fungovania systemu a nakoniec system prestal pracovať a nedalo sa prepnuť do LPG...

Z časových , pracovných a iných dovodov som niekolko týždňov jazdil len na benzín a nakoniec

som navštivil dielňu p.Hatiara za učelom sfunkčnenia systemu LPG, lebo jazdiť len na benzin pri mojom najazde km, začalo byť pre mňa finančne neunosné.

Pri oprave bol pritomný aj p.Hatiar a touto cestou chcem ho pochváliť za chápavý a tolerantný a pro-klientsky pristup,

ked celý postup opravy krok za krokom so mnou konzultoval ,

nakolko na systeme boli zreteľné stopy mojich amaterskych zasahov,

ked som v dobrej viere chcel spojazdniť system sam vo svojej garaži...

Nakoniec bola zavada na elektroinštalacii odstranená a ja som po dvoch hodinach prebral vozidlo opäť plne funkčné a možem ďalej jazdiť po Europe za prácou , vdaka LPG za fantasticky nizke naklady.

Ešte raz srdečná vďaka odo mňa panovi Hatiarovi a celému jeho tímu !Ladislav ČERNEGA , MICHALOVCE.

Admin:
Ďakujeme za referenciu, sme radi že sme mohli pomôcť.
Hatiar Marián
 
Dátum napísania: 13 July 2019
Napísal: Ladislav ČERNEGA
Michalovce
Seat Leon 1.6 77kW, 2002 prestavaný pred 3 a pol rokom na LPG. Aktuálne 280 000km a 105 000 na LPG. Jediný problémom bol chybný podtlakový snímač vzduchu ktorý bol vrámci záruky vymenený. Good job p.Hatiar a kopa ušetrených peňazí za palivo.
 
Dátum napísania: 10 June 2019
Napísal: Braňo
Martin
Toyota RAV4 HYBRID + LPG.

Po dlhom váhaní predsa len padlo rozhodnutie. Momentálne už jazdím na LPG asi 2 mesiace, tak teda pridávam svoju referenciu. Namontovaný systém BRC + ochrana ventilov, nastavený systém štart-stop.

Kto pozná hybrid od toyoty, vie, akým spôsobom celý systém funguje. Po prestavbe na LPG žiadna zmena vo funkčnosti. Hybridný systém bez akéhokoľvek zásahu, po zohriatí ide benzínový agregát plne na LPG, systém si ho zapája podľa potreby, ihneď na LPG. Spotreba pred LPG priemer cca. 6.9 - 7.1, ani po prestavbe zmenu v spotrebe na riadiacej jednotke nebadať. Spotreba je ale vyššia pri prepočte z tankovania, asi o 1 liter, mení sa to podľa štýlu jazdy.

Veľký rozdiel je ale pri platbe pri pokladni na ČS - cca. 0.60€ za liter LPG namiesto 1.40€ za benzín!

Môžem len doporučiť. Mňa mrzí len to, že som s rozhodnutím váhal viac ako rok (nálepka na okne, podzemné garáže, rezerva). Musím ale podotknúť byrokraciu na úradoch pri vybavovaní, nakoľko to bola jednotlivá prestavba. A za seba môžem povedať, keď budem meniť svoju RAV-ku za novú, určite to bude hybrid a z predajne čo najskôr na LPG. A určite to bude HATIAR.

P.S. Nech Vám moja referencia poslúži pri váhaní či ísť do toho, alebo nie.
 
Dátum napísania: 21 April 2019
Napísal: Rastislav Kamenský
Zvolen
Ako prve ich musim pochvalit ze dodrzali termin na ktory som bol objednany... - Za druhe mi zavolali ake su moznosti cenove ponuky atd atd... - Za tretie ich musim pochvalit ze mi namontovali reduktor ktory mi stal doma 3 roky a konecne nasliel vyuzitie a nemali s tym problem...oni povedali je to bez zaruky a ja som povedal samozrejme a ked to nepojde ja si robotu zaplatim a kupime to nove. Profesionalny pristup, fakt si vas vypocuju a skusia pomoct :) Zatial som len auto prevzal neskor sa uvidi funkcnost cize recenzia je najma na pristup k zakaznikovy :)
 
Dátum napísania: 29 March 2019
Napísal: Peter D.
Dolná Ždaňa
U pana hatiara som bol na preventivnej dekarbonizacii pricom sme pouzili prirpavky BG na servis olejoveho, sacieho, motoroveho a vstrekovacieho systemu. Motor je zivsi a kultivovanejsi, problem so zanesenym katalyzatorom uplne zmizol a hodnoty, ktore sme namerali boli ukazkove. Nehovoriac o tom, ze pan Hatiar bol ochotny ostat o dost dlhsie v praci, aby sme to cele dokoncili. Urcite sa vratim aj na vymenu plynovej nadrze, ktora ma uz caka. Stretol som sa s profesionalnym pristupom a s pracou som spokojny.
 
Dátum napísania: 09 March 2019
Napísal: Jakub Martuš
Zvolen
Pozdravujem všetkých ,čo jazdia na LPG. Budem stručný. Nedá mi, aby som neprejavil takouto formou moje nadšenie z prestavby môjho benzínového motora Hyundai ix 35 /o spotrebe cca 10 - 11 l/100 km pri palive benzín/, z benzínového na kombináciu benzín/LPG.

Najskôr som si prečítal nejaké skúsenosti z internetovej databázy.Musím povedať, že som mal z toho všelijaké pocity, a však našťastie ja týmto názorom , alebo tvrdeniam veľmi neverím a dávam viac na vlastnú intuíciu, veď keď sa niečo také zaujímavé vyrába a je to osvedčené a vyskúšané, tak to predsa musí mať nejaký zmysel. Keď som po prestavbe opustil montážnu halu, šiel som opatrne, priam až neprirodzene a prvé tankovanie ma až tak nenadchlo.potom som sa už zmieril s tým, že je to predsa normálne palivo a začal som sa k autu správať, ako k benzínovému vysoko otáčkovému motoru a výsledok sa dostavil.

Na jedno tankovanie cca 20-21€ za LPG som spravil 300 km a benzín som do tankoval vždy po desiatich tankovaniach LPG cca za 10 €, čo v prepočte u mňa znamenalo polovicu nákladov na pohonné hmoty plus tých 10€ za benzín raz za dva mesiace , čo sa mňa týka. Samozrejme je to individuálne podľa toho, kto koľko za mesiac prejazdí. Nabehal som 21 000 km a auto sa správa perfektne ako aj splynovač . Všetko funguje na sto percent.Pri dnešných cenách pohonných hmôt vrele odporúčam každému, kto nemá auto na okrasu pred domom , ale komu slúži ako poriadne auto.

Tak isto chcem pochváliť prístup servisu pána Hatiara vo Zvolene ako aj ochotu poradiť a zrealizovať myslím na vysokej úrovni celú prestavbu. Štefan
 
Dátum napísania: 01 March 2019
Napísal: Stefan
Banská Bystrica
Chcem sa poďakovať môjmu kolegovi z LPG fachu za perfektné a dôkladné vyčistenie môjho motora od karbónu. Síce ho moja Octavia RSka 2,0 147 kW FSi B+LPG riadne potrápila, ale výsledok stojí za to. Zvýšená kompresia sa okamžite prejavila. Motor ožil v celom spektre otáčok a má veľmi hladký chod. Po týždni jazdenia od dekarbonizácie môžem potvrdiť aj pokles spotreby. Odporúčam každému, komu záleží na svojom motore s priamym vstrekom ( TFSI,TSI, GDI...), alebo aj klasickom MPI
 
Dátum napísania: 23 February 2019
Napísal: Kamil B.
Svidník
Náš úspech s dekarbonizáciou. Zákazník nám napísal:
Takto to dopadne, keď sa staneme zákazníkom svojich zákazníkov. "DOPADLI SME SUPER"
V poslednej dobe naše služobné vozidlo Roomster 1,2 TSI pokašliava a nie vždy sa chová tak ako by malo. Konzultoval som to s niekoľkými "odborníkmi", každý mal svoj vlastný názor. Viacerí z nich bez váhania všetko zvalili na plyn :-). Vozidlo jazdilo 89000 km len na benzín až potom sa namontovalo LPG. Teraz má 123000 km čiže najazdilo len 34000 km na kombinovanú pohonnú látku BA-LPG. Okrem toho poznám viac prípadov kde takéto motory majú podobné problémy aj bez LPG. Pretože som nedávno mal vynikajúcu osobnú skúsenosť s produktmi BG, tak som sa rozhodol, že dekarbonizáciu vykonáme aj na tomto vozidle. Po viacerých telefonátoch s našim dlhoročným odberateľom Marianom Hatiarom sme sa nakoniec dohodli, že dekarbonizáciu nášho firemného vozidla vykonáme na jeho pracovisku vo Zvolene. Vozidlo po vykonaní kompletnej dekarbonizácii ožilo. Niet divu, veď tlaky v jednotlivých valcoch boli mizerné. Pred čistením 12-12-8-8 bar, po čistení 14-14-14-14 bar. Po dokončení dekarbonizácii sme žasli, že ako super všetko funguje. V kútiku duše sme verili, že všetky hodnoty budú lepšie ale že budú až tak vynikajúce sa nám ani len nesnívalo. Vrele odporúčam dekarbonizáciu s produktmi "BG".vo firme HATIAR s.r.o.
 
Dátum napísania: 18 February 2019
Napísal: Autogas Slovakia s.r.o.
Štúrovo
Vážení kolegovia motoristi. Chcel by som sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s používaním LPG . Zvlášť pri aute s Japonským motorom. Vlastním Suzuki Ignis s motorom 1,5 VVT . typ motora M15 A

73Kw rok výroby 2005.Mam s nim najazdené 250 000 km. Priznám sa zo začiatku pri kúpe som mal obavy či si mám dat namontovať splyňovač LPG,pretože všetci vieme že japonské alebo vôbec azijske motory sú jemná mechanika .Viacerí ma od toho odhovárali lebo tomu neverili. Musím potvrdiť že moje obavy sa absolútne nepotvrdili a možem len potvrdiť že používanie LPG je absolutne spolahlivé , bezpečné a hlavne veľmi úsporné!!! Samozrejme že pri týchto citlivých motoroch je dôležité "primazávanie " či už mechanické alebo automatické.Samozrejme sa stretávam s nedôverčivými kolegami ktorí maju obavy a dokonca si poškodili motory po par desiatkach tisic kilometrov. ALE!! Tak ako sme bežne svedkami že niekto zniči dieselový motor natankovaním nafty na pochybných čerpacích staniciach , tak ako si niekto poškodi motor natankovanim nekvalitneho benzínu tak sa može stat že vodič si v enormnej snahe "ušetriť" natankuje o par centov lacnejši LPG

Tiež na pochybných čerpacich staniciach ktorých majitelia v snahe zarobit predávajú nekvalitný LPG všetci vieme od ktorého suseda Slovenska .Toto palivo obsahuje vetšinou všeličo ine len nie čisty LPG a zvlášt síru. Ja tankujem zásadne LPG od jediného nemenovaného výrobcu a som maximalne spokojný! Najazdiť 250 000 km na LPG si myslim že je dostatočnou odpoveďou neveriacim vodičom.Motor ide stále perfektne, na výkone to ani nespoznáte a pri systéme BRC čo mám namontovaný si ani neuvedomíte či idete na benzin alebo na plyn. Občasné prebehnutíe motora na benzín sa len doporučuje.Pri toľkých km som ušetril veľkú kopu peňazí!! Namontovaním LPG sa podstatne predlžil aj dojazd vozidla.Nejdem teraz preferovať nejaký servis kde montujú splyňovače , ktorých je viac ale ja sám som veľmi spokojný s p.Hatiarom ktorému som zo začiatku z nevedomosti pár krát zavolal a kedykoľvek mi bol ochotný odpovedať na moje naivné otazky.. Teraz ked sa dá povedať že mam skúsenosti so splyňovačmi (máme ešte v rodine Oktaviu 1,6 na ktorých je zatial najazdených len 107 tisic km na LPG) možem povedať že aj prevedenie montáže , perfektne umiestnenie riadiacej jednotky, vstrekovačov je na profesionálnej úrovni. Myslim že toto je dostatočný dôkaz ešte stále váhajúcim vodičom , či si dať namontovať splyňovač.. Miro.
 
Dátum napísania: 14 February 2019
Napísal: Miroslav Sekereš
Zvolen

<< Prvá Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia Ostatná >>

Stránka 1 z 9


Pridať referenciu
* takto označené polia sú povinné.
Vaše meno:*
Váš email (nebude sa zobrazovať):*
Lokalita:
Bezpečnostný kód:
Opíšte prosím bezpečnostný kód:*
Vašu referenciu napíšte prosím do políčka nižšie:*