O spoločnosti | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

       

Najprv niečo z histórie:

Na samom začiatku som bol úplne obyčajný mladý automechanik, ktorý pracoval v autoservise, z ktorého sa zakrátko stal značkový. Náplňou mojej práce boli najmä opravy motorov, autoelektriky a neskôr k tomu pribudli emisné kontroly. Ako rôčky bežali zbieral som skúsenosti. Postupne som sa zdokonaľoval, učil, školil. Opravy stále zložitejších áut boli zdrojom skúseností, ktoré sú vždy to najcennejšie, čo človek má.

Jedného dňa (písal sa rok 1998) som bol vyslaný na školenie technika LPG. Dodnes si ten deň pamätám, vtedy som tým nápadom veľmi nadšený nebol.

Po 3-dňovom školení a "zasvätení" do tématiky LPG som ale zmenil názor. Už cestou odtiaľ som si v hlave niesol plány na prestavbu môjho vlastného auta Mitsubishi Galant 2,4 pretože účastníci školenia mi logickými argumentami z praxe vyvrátili všetky mýty o LPG, s ktorými sa v hlavách ľudí stretávam dodnes. Hneď v najbližší víkend som ho na LPG aj prerobil.

Z dvoch dôvodov.

-ekonomického. Jazda za (skoro) polovicu je uvoľňujúca a prináša ozajstnú radosť. Jednoducho som sa s vtedajšou priateľkou, dnes manželkou vozil kam sa nám zachcelo a stálo nás to menej peňazí. (Mimochodom, viete že jazda na LPG je lacnejšia ako na naftu ?)

-ekologického. Auto ktoré jazdí na plyn je oveľa šetrnejšie k životnému prostrediu čo mne, ako členovi rodiny kde väčšina "starších" pracovala v lesníctve prinášalo radosť, že aspoň takto prispejem k ochrane ovzdušia.

U vtedajšieho zamestnávateľa som aj spolu s kolegami prestaval niekoľko desiatok áut na LPG (zväčša Škodovky) čím som sa naozaj presvedčil, že LPG je dobrá vec.

Dá sa teda povedať, že už od r.1991 sa vo Zvolene venujem bežnej autoservisnej činnosti  a od r.1998 montáži LPG do osobných motorových vozidiel.

Ako rôčky plynuli postupne som sa začal zaujímať o podnikanie a zakrátko som sa spolu s vtedajším spoločníkom postavil na vlastné "nohy".

 

A vtedy sa začala písať história mojej spoločnosti.

____________________________________________

Na začiatku, v roku 2000 sme pôsobili pod názvom SACON s.r.o.

Skromné priestory nám však (snáď aj vďaka Vám, našim verným klientom) postupne začali byť tesné. Neskôr, v rámci rozdelenia kompetencií sme sa rozdelili na dve nezávislé spoločnosti (spoločnosť SACON s.r.o. sa s oddeleným vedením venovala nákupu a predaju vozidiel), našim záujmom naďalej ostala montáž a servis LPG a autoservisná činnosť. Preto sme sa oddelili a LPG zastrešili zdedeným názvom PST-Professional Servising Technology s.r.o.

Poskytujeme montáž a servis veľmi širokého portfólia splynovačov. Široké portfólio náhradných dielov (nielen) na LPG nám umožňuje odservisovať Vaše auto vo veľmi krátkom čase.

Vykonávame taktiež záručný a pozáručný servis splynovačov mnohých značiek. Neodmietneme pomoc pri oprave všetkých na Slovensku podporovaných značiek plynových zariadení. Veľmi často opravujeme aj splynovače namontované v zahraničí s ktorými Vás v iných LPG servisoch nevybavia. 

Našim cieľom nieje predať Vám konkrétnu značku splynovača, práve naopak. Poradíme Vám pri výbere tej najlepšej alternatívy pre Vaše auto. Ako po technickej, tak aj tej ekonomickej stránke. Jednoducho Vám pomôžeme zorientovať sa na trhu s LPG zariadeniami, vyzdvihnúť dobré a taktiež upozorniť na tie tienisté stránky jazdy na plyn.

Našim hlavným cieľom je Vaša spokojnosť s LPG. Tomu prispôsobujeme všetky etapy realizácie. Od počiatočnej komunikácie, cez cenotvorbu až po odovzdanie vozidla vrátane potrebnej dokumentácie k zápisu LPG do technického preukazu vozidla.

V prípade záujmu o prestavbu sa na nás môžete s dôverou obrátiť, sme pripravení zodpovedať všetky otázky nielen o LPG a CNG.

 Pokiaľ uvažujete o znížení nákladov na PHM stačí, ak nám pošlete na našu mailovú adresu popis Vášho vozidla a my Vám v čo najkratšom možnom čase vypracujeme ponuku, ktorá Vám pomôže zorientovať sa na trhu.

( Dôležité: Do popisu potrebujeme poznať značku a obchodný názov vozidla, identifikačné číslo motora, 13-ty riadok veľkého technického preukazu a výkon motora v kW. Len toľko stačí, aby ste sa dozvedeli o možnostiach prestavby toho Vášho "tátoša" na LPG.)

Nakoniec zistíte, že prestavbou na LPG ušetríte eurá, za ktoré si môžete dopriať krajšiu dovolenku, urobiť opravu/úpravu Vášho bývania či iné, finančne náročnejšie projekty. Garantujeme Vám, že to funguje.

Vo chvílí prestavby náš vzťah nekončí, ale vlastne iba začína...    

V rámci postupného rozširovania činnosti ponúkame taktiež autorizovaný predaj a servis elektrobicyklov EasyBike a mestských skútrov MAXON (125 ccm).

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť