Montáž LPG - SUZUKI | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Suzuki SX 4

Vyrábajú sa s motormi 1,5 a 1,6 (označenie M15A a M16A). Veľmi dobre si rozumejú s kvalitnými LPG zariadeniami, u nás ich najčastejšie montujeme so značkou BRC ktorá svojou kvalitnou elektronikou a precíznymi a presne pracujúcimi vstrekovačmi LPG zabezpečí správne zloženie zmesi paliva a vzduchu. Máme prestavby, ktoré majú najazdené viac ako 260.000 kilometrov na LPG bez akýchkoľvek problémov.

Ponúkame širokú škálu nádrží ktoré je možné do týchto vozidiel namontovať, objem od 47 do 60 litrov (v závislosti na prevedení karosérie a požiadavke zákazníka) zabezpečuje veľmi veľký dojazd týchto šikovných vozidiel.

Motory Suzuki majú ventily a ich sedlá majú vyrobené z citlivých materiálov. V prípade, že si natankujete plyn-neplyn (plyn, ktorý nieje primárne určený na pohon automobilov a nezriedka obsahuje prekročené hodnoty síry) vrele odporúčame pri montáži použiť súpravu na ochranu pred týmto javom (u nás používame len kvalitné produkty V-Lube alebo JLM ). Skutočne doporučujeme tankovať výlučne overené kvalitné palivo-autoplyn s minimálnym obsahom síry, je to dôležité nielen pre motory Suzuki. Viac o kvalite plynu sa dá poľahky dočítať na internete, článkov je viac než dosť.

Výrobca predpisuje kontrolu ventilových vôlí každých 30.000 kilometrov.