Montáž LPG - HYUNDAI | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Hyundai ix20

Montáž prevedená so špičkovým zariadením BRC. Táto značka má ideálny pomer kvalita-cena a už za 1050 € môžete jazdiť skoro za polovicu pri zachovaní komfortu jazdy.

Motor so vstrekovaním benzínu do sacieho potrubia nevyžaduje použitie priamovstrekového zariadenia, návratnosť takejto prestavby je okolo 21.000 kilometrov. Potom si už môžte povedať, že ste investovali správne :-)

V spolupráci s importérom vozidiel Hyundai pre Slovenskú republiku Vám v prípade, že si objednáte nové vozidlo s už namontovaným LPG zariadením BRC zostáva zachovaná pôvodná, 5-ročná zaruka na vozidlo.

Doba trvania prestavby-cca 7 hodín.

 

Hyundai Tucson 1,6 GDi r.v.2016

Špičkový priamovstrekový splynovač PRINS DLM Gen.3 (vstrek kvapalnej fázy priamo do spaľovacieho priestoru, najnovšia generácia).

Zariadenie pre náročných zákazníkov.

Nádrž s objemom 74 litrov umiestnená v priestore pre rezervné koleso.

Plniaca prípojka LPG pod vekom benzínového tankovania.

Doba trvania prestavby-2 dni.

Podrobnejšie info o prestavbe tohto typu motorov tu http://www.hatiar.eu/o-lpg/priamovstrekove-motory.html

 

Hyundai ix35

Ide o motor s priamym vstrekovanim benzínu do spaľovacieho priestoru priamo cez benzínové vstrekovače. Nesie označenie GDi.

Po našej prestavbe so zariadením Prins DLM-2.0 vozidlo jazdí na LPG bez prívstreku benzínu vrátane štartovania na plyn.

Značka Prins je prémiový produkt ktorý ponúka vysoký komfort, bezchybné dielenské spracovanie zariadenia a špičkovú elektroniku s bezchybne odladeným softvérom priamo na mieru daného vozidla.

Montáž takéhoto zariadenia trvá 1-2 dni.

Cena takéhoto zariadenia je síce vyššia ako pri iných výrobcoch, avšak za svoje peniaze dostávate to najlepšie, čo na našom trhu momentálne existuje. Viac info o priamovstrekových motoroch nájdete tu

Viac info o priamovstrekových motoroch tu  http://www.hatiar.eu/o-lpg/priamovstrekove-motory.html

  

Hyundai i30