Aktuality | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

Pre taxikárov, obchodných zástupcov, pizzériám, a vám čo chcete lacné vozidlo s lacnou prevádzkou, máme k dispozícii nové typové schválenie ŠKODY FABIA III, s motorom CHYB, 55kW.

Pre viac info volajte 0905508265

 

Montáž LPG bez vstupnej investície ? Normálka, prečo nie.

Podpora prestavieb na LPG je riešenie.

Ponúkame všetkým našim zákazníkom (fyzickým osobám, nepodnikateľom) možnosť využiť bezúročnú finančnú pomoc pri úhrade platby súvisiacej s prestavbou ich automobilov na LPG pohon. Táto finančná pomoc je podmienená záväzkom využívať tankovaciu kartu a tankovať dohodnuté množstvo LPG na čerpacích staniciach, ktoré akceptujú tankovaciu kartu vo forme paušálu. Je to niečo podobné, ako mať paušál u niektorého mobilného operátora. Veľmi jednoduché a už od prvého momentu šetríte. Nielen svoje peniažky ale aj životné prostredie.

Čo ponúkame ?

  1. Spoločnosť zaplatí namiesto vlastníka vozidla celú prestavbu ním vlastneného automobilu na LPG pohon v dohodnutej výške.

  2. Umožní klientovi prostredníctvom tankovacej karty tankovať LPG na dostatočnom množstve čerpacích staníc.

Ako to celé funguje ?

Palivová karta

Palivová karta slúži zákazníkovi, t.j. majiteľovi prestavaného vozidla na LPG alebo nového vozidla na LPG na tankovanie LPG na určených čerpacích staniciach. V rámci využívania paušálu zákazník v pravidelných mesačných splátkach spláca pôžičku poskytnutú na základe osobitnej zmluvy o poskytnutí pôžičky a súčasne využíva službu čerpania LPG použitím palivovej karty bez priamej úhrady za osobitne dohodnutú (zvýhodnenú) kúpnu cenu LPG. Zákazník sa zaviaže využívať službu paušálu počas celej doby platnosti zmluvy o čerpaní LPG a o používaní palivovej karty, a to počnúc 1. dňom nasledujúceho mesiaca po vykonaní úhrady prvej mesačnej platby za paušál.

           Veľkosť paušálu (LPG v litroch za mesiac):                  

150/ 200 l / 250 l / 300 l/ 350 l / 400 l/ 450 l

             Viazanosť paušálu:                                               

24 mesiacov, počnúc 1. dňom mesiaca nasledujúceho po vykonaní úhrady prvej mesačnej platby za paušál. Po uplynutí doby viazanosti je zákazník oprávnený naďalej využívať službu čerpania LPG použitím palivovej karty za osobitne dohodnutých zmluvných podmienok.

Tankovacia karta bude doručená priamo na adresu majiteľa vozdila. Samostatne bude doručený PIN kód ku karte.

Aké sú výhody pre klienta ?

  1. Klient môže začať využívať LPG pohon bez toho, aby musel ihneď zaplatiť za prestavbu.

  2. Spoločnosť bezúročne prefinancuje prestavbu vozidla (prípadne aj viac vozidiel).

  3. Klient zaplatí za prestavbu vozidla z úspor, ktoré získa tým, že šetrí v porovnaní s pôvodnými nákladmi na benzín pred prestavbou vozidla.

Záujemcovia o túto alternatívu financovania prestavby, napíšte nám. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme ďaľší postup. Neváhajte, naozaj sa to oplatí.

Podrobné info, kontakty a formulár Vám zašleme na vyžiadanie. Stačí do políčka "Správa pre nás" napísať Chcem LPG bez platenia.

________________________________________________________________________________________

Dôležitá informácia pre majiteľov priamovstrekových motorov (motory najnovšej generácie, TSi, FSi, GDi, DiSi, DFi a pod).

Zo skúsenosti a aj prostredníctvom infobulletinu od firmy Prins vieme, že niektoré časti priamovstrekových motorov (najmä vstrekovacie trysky, ventily a ich sedlá ako aj celá spaľovacia komora ako celok) sú veľmi citlivé na karbónové usadeniny. Tie vznikajú pri spaľovaní paliva. Čím je jeho kvalita nižšia tým väčšie je riziko ich vzniku. Netýka sa to len vozidiel prestavaných na LPG, tento jav vzniká aj pri spaľovaní benzínu.

Veľmi účinnou prevenciou je používanie aditív, ktore je odporúčané v predpísaných intervaloch pridávať do benzínu a aj plynu (LPG). Za kvalitné aditíva považujeme produkty od firiem Prins a Protec. Zakúpiť si ich môžte u nás alebo u Vášho najbližšieho distribútora. Ich preventívnym používaním udržíte svoj motor v dobrej kondícii na dlhú dobu.

Akékoľvek bližšie informácie Vám ochotne podáme na telefónnom čísle 0905508265

_____________________________________________________________________________

Myslíte si, že auto na LPG stráca výkon? Ponúkame možnosť vyvrátiť tento mýtus a vyskúšať si jazdu na LPG. Zavolajte a dohodnite si termín skúšobnej jazdy.

K dispozícii máme:

Škoda Fabia 1,2 HTP 40 kW
VW Caddy 1,6 MPi 75 kW
VW Multivan 3,2 V6 173 kW
Sami sa presvedčíte, že rozdiel v jazdných vlastnostiach na LPG oproti benzínu nespoznáte.


 

Aplikácia pre majiteľov telefónov s Androidom: myLPG - zoznam čerpacích staníc LPG tam, kde práve ste online v mobile.

Nájdete ju na tomto linku

Náhľad aplikácie:

____________________________

Šikovná (a bezplatná) aplikácia Waze Vás navedie priamo pred brány našej prevádzky po zadaní vyhľadávania "Hatiar sro".

Veľmi šikovná aplikácia pre vodičov, podrobnosti nájdete po kliknutí na obrázok

____________________________________________________________

Ako prví na slovenskom trhu už od roku 2005 poskytujeme autorizovanú montáž a servis zariadení prémiovej značky Vialle.

 

Novinky (pre Vás príjemné) nájdete v sekcii cenník.